چای, چای سبز

چای سبز برای شادابی انواع پوست

ماسک چای سبز برای زیبایی و شادابی انواع پوست

آسیب های پوستی اجتناب ناپذیر هستند و اگر شما در مورد پوستتان کاری انجام ندهید ، پیر میشود. با این حال جلوگیری از آسیب های پوستی و پیر شدن آن ، به پیچیدگی که شرکت های زیبایی از آن یاد میکنند ، نیست. شما به محصولات فانتزی یا سرم های خاص برای به تاخیر انداختن آسیب و پیر شدن پوست نیاز ندارید.

چنانچه در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک خواهیم گفت یکی از روش های معمول مراقبت از پوست استفاده از موادی است که حاوی آنتی اکسیدان های مناسب باشد و همانطور که همه ما میدانیم چای سبز یکی از بهترین منابع سرشار از آنتی اکسیدان میباشد

 

مزایای ماسک چای سبز برای پوست

چای سبز منبع فراوانی از آنتی اکسیدان های است که به مبارزه با رادیکال های آزاد در پوست و بدن شما کمک میکند این کمک ها باعث عملکرد سالم سلول های پوست و حفظ و مانع آسیب آنها میشود.

این ماده سموم را حذف میکند که سلامت پوست را بهبود میبخشد و پک های پوستی چای سبز میتواند به بهبود بافت پوست شما کمک کند و آن را از تابش های مضر دور نگه دارد.

 

(برای خرید محصول بر روی چای کلیک کنید)

 

آنتی اکسیدان ها و تانین ها همچنین باعث کاهش پف و سیاهی های دور چشم میشود.این اتفاق به دلیل کاهش رگ های خونی زیر پوست در اطراف چشم ایجاد میشود.

کات چین موجود در چای سبز دارای خواص ضد باکتری است که به کاهش آکنه کمک میکند و مانع از پیری زود رس پوست میشود.

 

پک صورت چای سبز برای پوست های نرمال و مختلط:

۱. ماسک زردچوبه و چای سبز:

یک قاشق چای خوری آرد نخود و یک چهارم قاشق چای خوری زرد چوبه و یک قاشق چای خوری چای سبز را آماده کنید. تمام مواد را با هم ترکیب کنید و به خوبی هم بزنید تا زمانی که یک ترکیب یکنواخت بدست آورید،

سپس آن را روی صورتتان اعمال کنید و بعد از حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با آب یرد بشویید و بعد پوستتان را با یک پد خشک نمایید. این روش را یک الی دو بار در هفته تکرار کنید.

 

۲. ماسک پوست پرتقال و چای سبز:

۱ قاشق غذا خوری چای سبز و ۱ قاشق غذا خوری پودر پوست پرتقال و نصف قاشق چای خوری عسل را با هم ترکیب کنید و سپس آن را روی صورتتان اعمال کنید و به آرامی و با حرکات دورانی روی پوستتان بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب گرم بشویید و با یک پد خشک کنید.

این درمان را ۲ الی ۳ بار در هفته تکرار کنید.

 

۳. ماسک نعنا و چای سبز:

۳ قاشق غذا خوری برگ چای سبز، ۲ قاشق غذا خوری برگ های نعنا و ۱ قاشق غذا خوری عسل را با هم ترکیب کنید و اگر لازم بود مقداری آب را به آن بیفزایید و سپس آن را روی صورت خود اعمال کنید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب سرد بشویید و با یک پد خشک کنید ؛ این درمان را ۱ الی ۲ بار در هفته تکرار کنید.

 

(برای خرید محصول بر روی چای کلیک کنید)

 

۴. ماسک آرد برنج و چای سبز:

۲ قاشق غذا خوری آرد برنج، ۱ قاشق غذا خوری چای سبز و ۱ قاشق غذا خوری آبلیمو را با هم ترکیب کنید و سپس آن را روی صورت خود اعمال کنید و بعد از ۱۵ دقیقه با آب سرد بشویید و با یک پد خشک کنید ؛ این درمان را ۱ الی ۲ بار در هفته تکرار کنید.

 

۵. ماسک لیمو و چای سبز:

۱ قاشق غذا خوری برگ های چای سبز و ۱ قاشق غذا خوری آبلیمو را با هم ترکیب کنید و در صورت لزوم از مقداری آب نیز استفاده کنید و سپس آن را روی صورت خود اعمال کنید و بعد از ۱۰ دقیقه با آب سرد بشویید و با یک پد خشک کنید.

این درمان را ۱ بار در هفته تکرار کنید.

 

۶. ماسک خاک رس قهوه ای و چای سبز:

۱ قاشق غذا خوری خاک رس قهوه ای و ۱ قاشق غذا خوری چای سبز را ترکیب کنید تا زمانی که یک مخلوط یکنواخت بدست آورید.سپس آن را روی صورت خود اعمال کنید و بعد از۱۵ الی ۲۰ دقیقه با آب سرد بشویید و با یک پد خشک کنید ؛ این درمان را ۱ الی ۲ بار در هفته تکرار کنید.

 

 

(برای خرید محصول بر روی چای کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

*با تشکر لاهیج برن*

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *