سبوس برنج

لاغری آسان و سریع

یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد در عصر تکنولوژی دچار آن هستند بی تحرکی است . یکی از عوارض شایع بی تحرکی وپشت میزنشینی بسیاری از افراد در دنیای امروزی چاقی و اضافه وزن است. افراد بی تحرک رفته رفته چاق می شوند و به چاقی شکمی دچار خواهند شد.

رها شدن از چربی های اطراف شکمی و لاغری کاری طاقت فرساست و با انجام حرکات ورزشی امکان پذیر اما بسیار سخت است اما راه های آسانتری نیز برای لاغری و کاهش وزن بدون رژیم و ورزش وجود دارد.

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

 

روش لاغری با کمپرس آب جوش

گذاشتن کمپرس های مخصوص آب داغ چندین بار در روز سبب شکستن چربی های شکمی و پهلو خواهد شد. تحقیقات ثابت کرده است که افرادی که آب جوش و ولرم زیاد مصرف می کنند و چندین مرتبه در روز شکم خود را با آب داغ ماساژ می دهند سریعتر لاغر می شوند .

آب جوش با افزایش شریان های خونی در توده های چربی تحرک ایجاد می کند و سبب کاهش تراکم و انباشته شدن آن ها می شود.

لاغری با سبوس برنج:

برنجی را که ما می خوریم یک برنج سفید است که ویتامین کمتری دارد و دارای نشاسته است.این برنج چاق کننده است و خواص لاغری آن که از سبوس برنج می باشد از پوسته برنج برداشته شده است.

در خیلی از کشورها ، برنج بعد از گندم جزء غذای اصلی مردم می باشد. در ایران مردم بیشتر مایلند از برنج سفید استفاده کنند ولی در جاهای دیگر دنیا بیشتر از برنج سبوس دار که دارای خواص دارویی و درمانی زیادی برخوردار است ارتزاق می کنند.

متخصصان می گویند

که نان و برنج کامل را مصرف کنید که سبوس موجود در آنها برای دستگاه گوارش و رفع مشکلاتی چون یبوست ،چربی خون بالا و اضافه وزن مفید است.

این روزها تب کاهش وزن در بین مردم مخصوصاً خانم ها شدت گرفته و درپی مواد غذایی با سبوس هستند و حتی عده ای سبوس را جداگانه می خرند و در غذاهایشان می ریزند تا از خواص خوب آن بهره ببرند.

سبوس برنج در واقع پوست روی برنج است که حاوی مواد مغذی چون ویتامین های گروه B ،ویتامین E و املاح معدنی مانند؛ کلسیم ، منیزیم ، پتاسیم ، آهن ، مس ، روی ، منگنز ،منیزیم ، سلنیم و اسیدهای چرب ضروری است که تاثیرات خوبی برای بدن انسان دارند.

خوردن برنج سبوس دار بلکه برای خیلی افراد این ذهنیت را ایجاد کند که این برنج چاق کننده است در صورتیکه سبوس این برنج در لاغری شخص خیلی مفید است و از طرف دیگر با وجود نشاسته زیاد صورت وگونه فرد را پر و خوش چهره می کند.

فرآیند درمانی سبوس برنج برای چاقی

سبوس برنج خواص دارویی و درمانی زیادی دارد که یکی از آنها لاغری افراد می باشد که با داشتن آنتی اکسیدان های فراوان ،متابولیسم لیپیدها را بالا می برد و به کاهش وزن و لاغری شخص کمک شایانی می کند.

مصرف سبوس برنج باعث می شود که فیبر آن با جذب آب بالا حجم زیادی از معده را اشغال کند که در نتیجۀ آن شخص احساس کم اشتهایی یا سیری می کند و سبب لاغری او می شود.

فیبر در سبوس باعث سرعت حرکات روده می شود و احساس دفع را شدید می کند و فیبر و چربی زودتر از دستگاه گوارش خارج می شوند و فرصت کمتری برای جذب در روده ها پیدا می کنند و درنتیجه باعث لاغری فرد می شود.

متخصصان می گویند فیبرهای محلول از سبوس برنج در بدن به اسیدهای صفرا که دارای کلسترول هستند متصل می شوند تا مانع جذب آنها در روده شوند و از این طریق چربی و کلسترول خون را کاهش و چاقی را کم می کنند.

البته یبوست هم عاملی است که جدا از بروز مشکلات عصبی و گوارشی برای افراد باعث سنگینی و چاقی فرد هم می شود که فیبر موجود در سبوس برنج این مشکل را مرتفع می کند.

تحقیقات نشان داده است که هیچ ماده ای بهتر از سبوس برنج برای رفع یبوست وجود ندارد چون سبوس باعث رانش مدفوع در طول لوله های رودۀ کوچک و بزرگ شده و حرکات موجی شکل آنها را تقویت می کند و در نهایت یک عامل ملین و رفع کننده یبوست است

 

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

(با تشکر لاهیج برن)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *