سبوس برنج

فروش سبوس،روش لاغری آسان

مصرف کربوهیدرات‌ها در برنامه رژیم لاغری سریع تان کاهش دهید

مهمترین بخش این برنامه رژیم لاغری سریع این است که مصرف قند، نشاسته و کربوهیدرات‌ها را کاهش دهید. با انجام اینکار به تدریج کمتر گرسنه می‌شوید و به طور کلی به میزان قابل توجهی کربوهیدارت کمتری مصرف می‌کنید. به جای سوزاندن کربوهیدرات‌ها برای انرژی، بدن شما اکنون شروع به سوزاندن چربی‌های ذخیره شده برای انرژی می‌کند. یکی دیگر از مزایای مصرف کمتر کربوهیدرات این است که سطح انسولین را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود کلیه‌ها سدیم و آب اضافی را بهتر دفع کنند. به گفته برخی متخصصان رژیم غذایی خیلی دور از انتظار نیست که در هفته اول این رژیم غذایی تا ۴.۵ کیلو‌گرم ( بعضی وقت‌ها بیشتر!) کاهش وزن داشته باشید و چربی‌های اضافی را بسوزانید. این کاهش وزن علاوه بر چربی‌های بدن، وزن آب بدن را نیز کم می‌کند.

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

 

برای موفقیت در رژیم لاغری سریع, خوردن پروتئین، چربی و سبزیجات را فراموش نکنید!

استفاده از پروتئین، چربی و سبزیجات کم کربوهیدرات در وعده‌های غذایی خود را فراموش نکنید. حتما از منابع غذایی که حاوی این مواد هستند استفاده کنید. این اصل کلی را در زندگی فراموش نکنید؛ سعی کنید روزانه ۲ تا ۳ وعده غذایی کامل میل کنید. همیشه کمتر خوردن به معنی کاهش وزن نیست. خیلی وقت‌ها کاهش وعده‌های غذایی به افزایش وزن منجر می‌شود. اگر بعد ازظهر گرسنه می‌شوید و نمی‌توانید تا شام صبر کنید اصلا خود را گرسنه نگه ندارید؛ وعده چهارم را هم اضافه کنید! اگر به همین صورت وعده‌های غذایی خود را برنامه‌ریزی کنید می‌توانید میزان مصرف کربوهیدرات را تا حدود ۲۰ تا ۵۰ گرم در روز کاهش دهید.

 

پروتئین

خوردن مقدار زیادی پروتئین بخش اساسی برنامه کاهش وزن سریع است. شواهد نشان می‌دهد که خوردن مقدار زیادی پروتئین می‌تواند مصرف کالری در بدن را به میزان ۸۰ تا ۱۰۰ کالری در روز افزایش دهد. رژیم‌های غذایی حاوی پروتئین بالا می‌تواند میل شما به خوردن غذای بیشتر را تا ۶۰ درصد کاهش دهد و وسوسه خوردن را از ذهن شما دور کند! اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که عادت دارید اواخر شب سراغ یخچال بروید و میان وعده‌ای نوش جان کنید، در روز پروتئین بیشتری مصرف کنید؛ اینکار میل شما به انجام اینکار را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد و باعث می‌شود در انتهای روز احساس سیری داشه باشید. در یک مطالعه که روی ۲۷ مرد با وزن بالا انجام شده مشخص شد با یک رژیم غذایی سرشار از پروتئین، این افراد در روز ۴۴۱ کالری کمتری مصرف کردند.

 

برای رژیم لاغری سریع سبزیجات کم کربوهیدرات را فراموش نکن!

نترسید! بشقاب خود را با سبزیجات کم کربوهیدرات پر کنید. سبزیجاتی مثل کلم بروکلی، اسفناج و کاهو سرشار از مواد مغذی هستند و در صورت خوردن زیاد آنها هم بیشتر از ۵۰ گرم کربوهیدرات مصرف نمی‌کنید. رژیم غذایی که بیشتر مواد آن سبزیجات و پروتئین باشد تمام فیبر، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز شما را تامین می‌کند و به سلامت شما کمک می‌کند.

 

 

با چربی‌های شکم و پهلو خداحافظی کنید.

بهترین گزینه برای افرادی که دنبال لاغری هستند سبوس برنج است. اشخاص چاق را سریع لاغرمی کند و برای درمان چربی شکم و پهلو مناسب ترین گزینه است. علت مفید بودن سبوس برای درمان یبوست سرشار بودن از فیبر نامحلول است که این ماده را تبدیل به یک ملین کرده و یبوست را برطرف می‌کند.

سبوس همان‌طور که خواص مفیدی دارد اگر بیش‌ از اندازه مصرف شود، می‌تواند مشکل‌ساز شود. اگر میزان مصرف سبوس برنج خیلی زیاد باشد باعث کاهش جذب املاح مورد نیاز بدن می شود.

سبوس برنج خواص دارویی و درمانی زیادی برای انسان دارد که یکی از خاصیت های مهم آن ،بالا بردن سوخت و ساز بدن و چربی سوزی ، افزایش تحرکات موجی روده ها و جلوگیری از جذب چربی های اضافه و در نهایت کاهش وزن و لاغری افراد است. سبوس برنج به نسبت میوه ها و سبزیجات فیبر بالاتری دارد و با وجود کالری کمتر برای رفع مشکل چاقی مفیدتر است.

 

 

 

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

*با تشکر لاهیج برن*

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *