سبوس برنج

فروش اینترنتی سبوس برنج برای رشد مجدد مو

سبوس برنج 

روغن رویش مجدد مو طبیعی، برای مراقبت از مو به خاطر خاصیت مرطوب کنندگی، تغذیه مو و حتی پوست به همراه خواص آنتی ‌اکسیدانی استفاده می‌شده ‌است.

تمام روغن‌های گیاهی حاوی اسیده‌ای چربی هستند، که پوست و مو را نرم‌تر می‌کنند. برخی از روغن‌ ها مثل روغن زیتون و روغن نارگیل به شهرت کامل در بین مردم رسیده اند، و به طور گسترده استفاده می‌شوند. در حالی که برخی دیگر کم‌تر شناخته‌ شده هستند.

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

 

اما شاید مهجور ترین روغن رویش مجدد مو در این میان، به علاوه خاصیتی شگفت آور برای افزایش ضخامت مو روغن سبوس برنج باشد. این روغن به جز در اختیار داشتن خواص بی نظیر برای سلامت بدن نقش ویژه ای را در بخش احیای سلامت مو و رشد آن ایفا می کند

تا به جایی که وجود آن در یک روغن رویش مجدد مو، به بازگرداندن موهای از دست رفته یک فرد و ضخیم شدن بافت آن منجر می شود. مصرف این روغن حتی کمک می کند تا موهایی که شکل طبیعی خود را از دست داده اند، مجددا به چرخه زندگی طبیعی خویش بازگردند.

 

ترکیبات جالب سبوس برنج به عنوان روغن رویش مجدد مو

روغن سبوس برنج، که گاهی روغن دانه برنج نیز نامیده می‌شود؛ از لایه ضخیم قهوه‌ای سخت برنج (پوسته بیرونی دانه برنج) استخراج می‌شود. این روغن یک محصول جانبی از تولید برنج سفید است ( در برنج قهوه ‌ای لایه سبوس دست ‌نخورده باقی نگه داشته می شود، که ارزش غذایی آن را افزایش می‌دهد). سبوس برنج حاوی ۱۲ الی ۱۳ درصد روغن است که می‌تواند از پخت‌ و پز گرفته تا به عنوان یک محصول مراقبت مو مورد استفاده قرار گیرد.

 

روغن سبوس برنج

به عنوان ترکیبی معجزه آور در روغن رویش مجدد مو نیز به دلیل ترکیب اسید های چرب متعادل آن به طور گسترده برای مراقبت شخصی استفاده می‌شود.

این ماده شامل چربی‌ های اسید چرب غیر اشباع، دارای حلقه های اشباع نشده، و چربی های اشباع شده است. روغن سبوس برنج شامل اولئیک اسید (اسید چرب امگا ۹)، لینولئیک ‌اسید (اسید چرب امگا ۶)، اسید آلفا لینولنیک (یک اسید چرب امگا ۳)، است.

 

به خاطر وجود این ترکیب اسید ‌های چرب، روغن خوب جذب روی پوست و مو جذب می شود، حفره های پوست را مسدود نمی‌کند، و نمی گذارد پوست و مو چرب به نظر برسد.

روغن سبوس برنج به عنوان ترکیبی طبیعی در روغن رویش مجدد مو و روغن افزایش ضخامت مو غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها مثل ویتامین E (توکوفرول ها و توکوترینول) است؛ که آن را برای مراقبت از مو و پوست مناسب می‌کند. خنثی کردن اثرات مضر رادیکال‌های آزاد و پیش‌گیری از پیری زودرس از جمله خواص اصلی در ترکیبات روغن رویش مجدد مو است.

 

 

 

(برای خرید محصول بر روی سبوس برنج کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

*با تشکر لاهیج برن*

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *