برنج, برنج صدری, برنج هاشمی

برنج خوب چه برنجی است،فروش عمده برنج

برنج خوب چه برنجی است و خصوصیات آن چیست

مشخصات یک برنج خوب و مرغوب بدین گونه است که درون این نوع از برنج دانه های بسیار ریز و خرد شده نباید باشد , حالت شفاف و شیشه ای نداشته باشد و کمی رنگ آن متمایل به زرد باشد. دانه های برنج با کیفیت باید بلند و یکدست باشد و کوتاه و گرد نباشد.

در نوع کوتاه و گرد بعد از پخت طعم مطلوبی ندارد و همچنین باعث ایجاد نفخ شدید می شود و اما در نمونه های شفاف که معمولا وارداتی هستند و توصیه نمی شود که اصلا استفاده شود مشخص نیست که چگونه تولید می شوند و در نمونه های بسیار ارزان برنج قرار می گیرد.

برنج خوب چه برنجی است و خصوصیات آن چیست ,برنج خوب چه برنجی است و خصوصیات آن چیست

 

خواص برنج مرغوب و با کیفیت

برنج برای افرادی که دارای سوئ تغذیه هستند بسیار توصیه می شود و خیلی مفید است . مصرف برنج کاهش فشار خون را به دنبال دارد و همین امر باعث سلامتی فراوان می شود.

خوردن برنج برای افراد دیابتی مناسب است چون باعث مقاومت نسبت انسولین می شود و به دیابتی ها تئصیه می شود در رژیم غذایی خود از برنج استفاده کنند. برنج هضم بسیار آسانی دارد و فاقد هر گونه چربی می باشد و دارای سدیم مطلوبی است.

 

(برای خرید محصول بر روی برنج سفید کلیک کنید)

 

تفاوت برنج ها با یکدیگر به چه صورت می باشد

اولین تفاوتی که دارند در نوع و حجم دانه برنج می باشد , تفاوت در میزان زمان پخت و دمگیری آن , تفاوت در شیوه پخت که می توان از حالت دم کشی یا آبکشی استفاده کرد که هر کدام از آن را با غذاهای متناسب خود مورد استفاده قرار می دهند.

 

برنج هاشمی :

یکی از مرغوب ترین برنج های محلی محسوب می شود.که در استان گیلان کشت می شود.

شکل این دانه برنج بلند است , به صورت یکدست می باشد و رنگ آن متمایل به کرم می باشد که پخت بسیار عالی دارد

طعم و عطر برنج هاشمی زبانزد می باشد .این نوع برنج بعد از ساعت ها پخت نرم باقی می ماند و با پخت خوبی که دارد همچنان به تازگی اول قابل خوردن است.

 

 

(برای خرید محصول بر روی برنج سفید کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

*با تشکر لاهیج برن*

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *