بادام زمینی

استفاده از بادام زمینی برای بدنسازی

بادام زمینی

در ورزش بدنسازی می تواند کارایی فراوانی داشته باشد. خیلی از ورزشکاران رشته بدنسازی از مصرف بادام زمینی غافل هستند. این مغز می تواند باعث به وجود آمدن نتایچ شگفت انگیزی در ورزش بدنسازی شود. بادام زمینی سرشار از پروتئین آمینواسیدهای عضله ساز و چربی های مفید می باشد.

 

(برای خرید محصول بر روی بادام زمینی کلیک کنید)

 

ورزشکارانی که ۱ ساعت بعد از تمرینات بدنسازی از بادام زمینی استفاده می کنند رشد بیشتری را در بدنسازی تجربه می کنند.این مغز می تواند در دوران سخت رژیم غذایی و چربی سوزی از عضلات شما به خوبی محافظت کند و اجازه نمی دهد که عضلات شما تحلیل برود.

 

بادام زمینی

به دلیل چربی های مفید حتی می تواند باعث چربی سوزی بیشتر در بدن شود و هم می تواند حجم عضلات شما را افزایش بدهد و هم می تواند به دلیل چربی های مفید و فیبر فراوان باعث کات کردن عضلات شود. مصرف مرتب بادام زمینی می تواند باعث افزایش تستوسترون و در نتیجه افزایش قدرت عضلات شود.

افرادی که قبلا از داروهای بدنسازی استفاده کرده اند و دیگر قصد استفاده را ندارند . برای جبران سم ایجاد شده در بافت عضله و یا سلول ها می توانید از بادام زمینی استفاده کنید این باعث می شود که سم موجود در عضلات و بافت ها از طریق ادرار دفع شود.

 

بادام زمینی

خاصیت دیگری هم دارد می تواند باعث قدرت جذب پروتئین در بدن شود. برای افرادی که از مکمل های بدنسازی استفاده می کنند واجب است که حتما ۱ ساعت قبل از مکمل های بدنسازی از بادام زمینی استفاده کنند این باعث می شود که مکمل به صورت کامل جذب عضله شود. اما در حالت عادی جذب مکمل ها نصف خواهد شد که در بیشتر مواقع ممکن است کارایی آنچنانی نداشته باشد. پس حتما برای رشد عضلات خود در ورزش بدنسازی از بادام زمینی استفاده نمایید.

 

خواص کره بادام زمینی برای لاغری

احتمالا زمانی که به فکر لاغری و کاهش وزن هستید، کره بادام زمینی جز اولین مواد غذایی باشد که به فکر کنار گذاشتن آن خواهید افتاد، چرا که حاوی چربی بالایی است. کره بادام زمینی در هر قاشق غذا خوری تقریبا ۱۰۰ کالری انرژی دارد. اما جالب است بدانید تحقیقات نشان می‌دهد مصرف کره بادام زمینی نه تنها مانع کاهش وزن نشده، بلکه به آن کمک نیز می‌کند.

 

(برای خرید محصول بر روی بادام زمینی کلیک کنید)

 

تحقیقات مختلفی درباره اثر بخش بودن مصرف آجیل و دانه‌ها در کاهش وزن و جلوگیری از ابتلا به چاقی صورت گرفته که اکثرا مثبت بوده‌اند. شواهد خوبی درباره موثر بودن کره بادام زمینی به عنوان ابزاری برای کاهش وزن وجود دارد البته در صورتی که به میزان معقول و درست مصرف شود.

 

کره بادام زمینی

از دو راه کنترل اشتها و کاهش دادن قند خون به کاهش وزن کمک می‌کند. خوردن میان وعده‌های کم چرب و بدون قند در بسیاری از رژیم‌های کاهش وزن توصیه شده است. این نوع میان وعده‌ها در کاهش میزان کالری دریافتی در طول روز موثر هستند، اما ممکن است نتوانند به خوبی نقش سیر کنندگی را ایفا کنند. این درحالی است که مصرف آجیل و مشتقات آن‌ها مثل کره دانه‌های روغنی و آجیل‌ها قبل از خورن وعده اصلی یا به عنوان میان وعده می‌توانند در ایجاد حس سیری کمک کند.

 

 

(برای خرید محصول بر روی بادام زمینی کلیک کنید)

***

(کاربر گرامی سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید)

*با تشکر لاهیج برن*

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *